Пошук :
Довідка :
Електронний каталог : Harary, Frank - A new crossing number for bipartite graphs
Harary, Frank - A new crossing number for bipartite graphs
Книга
Автор: Harary, Frank
A new crossing number for bipartite graphs
Видавництво: [S.n.], 1972 г.
ISBN відсутній
Автор: Harary, Frank
A new crossing number for bipartite graphs
Видавництво: [S.n.], 1972 г.
ISBN відсутній
(UA) Книга
Xін 1094
767010 Главный филиал
Harary, Frank.
A new crossing number for bipartite graphs / Frank Harary, Allen Schwenk.– Winnipeg : [S.n.], 1972.– P. 203-209
Стаття з журналу: "Utilitas mathematica", Vol. 1 (1972), pp. 203-209 .– Містить бібліографію . – На англ. яз. : 1.00.
ББК В176
-- 1. Математика, прикладна.
Xін 1094
767010 Главный филиал
Harary, Frank.
A new crossing number for bipartite graphs / Frank Harary, Allen Schwenk.– Winnipeg : [S.n.], 1972.– P. 203-209
Стаття з журналу: "Utilitas mathematica", Vol. 1 (1972), pp. 203-209 .– Містить бібліографію . – На англ. яз. : 1.00.
ББК В176
-- 1. Математика, прикладна.